04 декември 2005

Да размениме линкови

Доколку имате блог или веб-сајт, повелете да размениме реципрочни линкови. Јавете се по е-пошта или преку коментари на овој пост. :-)

46 коментари:

Ania рече...

ete me mene:)

Развигор рече...

Ана, каков текст би сакала да биде во линкот? Јас ставив „Ania“ на латиница, ама може да стои и поинаку како што ти сакаш.

Shepard рече...

ево бе ја на моите два блога че те линкам, не сам видел :)

Развигор рече...

Кои два од неколкуте? :-)

Ико рече...

Ете ја ќе те стаам на мојон (не на тој за Јувентус, тму нема линкови).

Поздрав

Анонимен рече...

Има Ваш линк на мојот блог, и тоа замислете веќе неколку денови. :))

Развигор рече...

Ди-џеј, па тоа не смее да остане невозвратено! :-)

Б.Ц. рече...

Јас те ставив.

Photographer рече...

www.chkrap.blogspot.com

www.fotosojuznamakedonija.blogspot.com

Анонимен рече...

www.chkrap.blogspot.com

www.fotosojuznamakedonija.blogspot.com

Анонимен рече...

Ke dadam predlog za Seir portal:
http://tirekovmirece.com

Darko156 рече...

me teras da napravam nesto sto najmnogu mrzam, da teram nekoj da stavi moj link

POZDRAV, SREKNI PRAZNICI

GoodBytes рече...

Фала за линковите кои си ги ставил кон мене (Panta Rei и конверторот за фонтови).

За конверторот, адресата е променета*, сега е на Brinkster, па те молам ажурирај ја и кај тебе:

http://www40.brinkster.com/enmkonvert/default.asp

* Проблемот со бесплатните хостови е што можат без предупредување да ти го избришат сајтот.

Gjole рече...

ај и јас се пријавувам за линк! :-)

http://m-soulz.blogspot.com/
(Фини Нешта)

и http://photo-soulz.blogspot.com/

...кај мене си стаен веќе!

asdf рече...

Me too :)

Линк кај мене има

Rasta рече...
Коментаров го отстрани администратор на блог.
Rasta рече...

http://ddavor.blog.com.mk
Секогаш расположен за линкање

Фројд. рече...

Значи, мењаме линкови

Ја сеа линкувам 2 U

Анонимен рече...

Прифатено. Поставен линко од овој блог на www.tribun.blog.com.mk
Поздрав,
а

Анонимен рече...

zdravo :) nie ve stavivme vo nashite blog - prijateli, a vie nas?

Развигор рече...

И ние вас. :-)

Ико рече...

http://selektor.blogspot.com/ уште одамна е http://footballmacedonia.blogspot.com/

еден update да направиш у линкови...

поздрав

Анонимен рече...

еве и јас че линкам, ако треба шо :)

dasaf рече...

i jas...

Анонимен рече...

филип, види се на http://zoranpoposki.blog.com.mk/
и
http://www.poposki.info/

Анонимен рече...

Еве ја да се пријавам :)
http://www.lostseries.blog.com.mk

Анонимен рече...

Ова е Скопје
http://www.ovaeskopje.com.mk

Анонимен рече...

MyMacedonia-forum
www.mymacedoniaonline.com

Анонимен рече...

Поздрав од еден „ептен тазе“ блогер
http://bolvicka.blog.com.mk/

Ukion рече...

Pozdrav i dva bloga:

http://ohridskion.blogspot.com

http://ukion.blogspot.com

kazi mi koi blogovi tvoi da gi stavam vo mojata lista

Pozdrav

Анонимен рече...

Bi sakala i jas da razmenime linkovi,dobra ideja!

Анонимен рече...

www.merily.blog.com.mk

vo prviot napraviv propust,pozdrav!

Meri

Анонимен рече...

mi se spie ne mi zameraj,
http//merily.blog.com.mk

Анонимен рече...

да размениме линкови :)

http://zborovi.info

tomce рече...

еве го мојот линк

www.debagiraj.com
Бидете дел од информатичка македонија

ваш текст кој сакате пишите ми го на
contact@debagiraj.com

Unknown рече...

http://www.gvgmidnight.com.mk/

А рече...

Поствив линкови кон вашиот блог, ве молам поставете и вие

http://documents-mk.blogspot.com/
http://blogs-mk.blogspot.com/
http://links-mk.blogspot.com/

А рече...
Авторот го отстрани коментаров.
Анонимен рече...

сакам да направиме размена на линкови, мојот сајт е Селотејп, јас веќе ве имам ставено на мојот сајт

А рече...

Да размениме линкови. Јас веќе поставив линк кон овој блог и на трите мои блога.

http://video-mk.blogspot.com/
http://music-mk.blogspot.com/
http://i-macedonian.blogspot.com/

Unknown рече...

Mislam deka e dosta interesna stranata www.tc.mk prv internet trgovski centar.

Unknown рече...
Авторот го отстрани коментаров.
Mariovec рече...

Еве посетете ме да видите што работам јас

http://mariovec.blogspot.com/

Македонија рече...

http://fingerprint-mk.blogspot.com/

Глас рече...

Поствив линк кон вашиот блог, ве молам поставете и виe

http://alexthegreat-mkd.blogspot.com/

pedagog рече...

Од ова лето како моја лична иницијатива го осмислив и уредувам сајтот www.e-pedagog.com
Бидејќи се работи за страна која промовира добра теорија и пракса од иновативни наставници кои допринесуваат за унапредување на образованието во нашата земја, сметам дека би можеле да ја разгледате и напишете рецензија.
Промовирањето ми оди потешко, бидејќи се работи за некомерцијална страна, но оние што веќе ја знаат доволно ја користат и ми испраќаат материјали за објавуање. Повеќе за мисијата и идејата ќе дознаете на самата страна.
Убавка Бутлеска